loader

Bajka o nebuLISacji

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak nauczyć swoje dziecko poprawnej techniki oddechu podczas nebulizacji oraz przekonać je, że leczenie się tym sposobem nie jest takie straszne na jakie wygląda? 

Wierzymy, że każde dziecko ma w sobie małego bohatera, którego w niektóych sytuacjach trzeba odrobinę rozbudzić. W przypadku korzystania z nebulizatora, zwłaszcza gdy dzieci mają korzystać z niego po raz pierwszy może okazać się, że mimo szerych chęci lęk bierze górę. 

Specjalnie dla Ciebie i Twojego dziecka stworzyliśmy krótką bajkę, która opowiadając historię małego liska podpowiada jak poprawnie korzystać z nebulizatora i uczy, że nebulizacja to łatwy sposób, żeby szybko wyjść z choroby. 

Mamy nadzieję, że mimo dolegliwości Twojej pociechy,  chwile spędzone na wspólnym czytaniu bajki upłyną w miłej atmosferze, a postać i zachowanie małego liska przypadną Wam do gustu.   

Pobierz

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące chorób układu oddechowego? Nasi eksperci chętnie Ci pomogą. Od teraz kontakt ze specjalistą jest jeszcze łatwiejszy! Nasz konsultant Healthin jest zawsze przy Tobie. Otrzymuj fachowe odpowiedzi na nurtujące Cię pytania gdziekolwiek jesteś!

Skontaktuj się