loader

Zadaj pytanie Ekspertowi

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż do zespołu Ekspertów Healthin.com udzielających porad naszym czytelnikom dołączyła Pani Doktor Justyna Zasada-Wiewióra. Pani Justyna jest z wykształcenia i zamiłowania lekarzem, specjalistą w dziedzinie pediatrii. Pani Doktor ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

Jak mówi o sobie: "Pacjentów staram się przyjmować z empatią, szacunkiem i profesjonalizmem. Pomoc Dzieciom i ich Rodzicom przynosi mi bardzo wiele satysfakcji, a uśmiechy Małych Pacjentów pozostają na długo w mojej pamięci."

Prywatnie Pani Doktor jest szczęśliwą mamą uroczej Tosi :)

Porady Eksperta

Zapraszamy do przesyłania pytań oraz zgłaszania interesujących Was tematów, o których chcielibyście więcej przeczytać na naszym blogu.

 

Pytania można kierować za pośrednictwem skrzynki mailowej. Wystarczy w temacie wiadomości wpisać Porada Eksperta, następnie sformułować temat bądź pytanie i przesłać do nas na adres kontakt@healthin.com lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie www.healthin.com 

Wybrane pytania będą konsultowane z Ekspertem i publikowane w każdy poniedziałek na naszym blogu oraz na profilu FB. Jeśli nie chcesz by cokolwiek Cię ominęło już dziś dołącz do grona naszych czytelników i obserwuj nasz fanpage.

 

Zapoznaj się z Poradę Eksperta: Poprawna nebulizacja krok po kroku?

 

 

Źródła:

  1. Zdjęcie "Porady Eksperta" wykorzystane z zasobów www.freepik.com

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące chorób układu oddechowego? Nasi eksperci chętnie Ci pomogą. Od teraz kontakt ze specjalistą jest jeszcze łatwiejszy! Nasz konsultant Healthin jest zawsze przy Tobie. Otrzymuj fachowe odpowiedzi na nurtujące Cię pytania gdziekolwiek jesteś!

Skontaktuj się